Vitajte na festivale Šedého medveďa !!!!

Milé šedé medvieďatá, o čo teda ide??!
Milé šedé medvieďatá, sme tu pre Vás zas!!!! =))) Máme tu pre Vás druhý ročník mega turbo senza špica giga supish detského festivalu Šedého medveďa, ktorý sa bude znovu konať v Auparku, áno dobre počujete v Auparku, v tom giga mega obchodnom centre kde je strecha vyššie ako žirafa a kde sme minulý rok, spolu s Vami, zažili véééla perfišných okamihov !!!!!!

Festival trvá od 15.12 do 19.12 2007 a ponúka všeeeeelijaké možnosti kreatívneho vyžitia..Filmový festivalček

Denne od 13.12 do 19.12 na Vás čakajú špeciálne projekcie našich obľúbených rozprávok a filmíkov v Palace cinemas, no kde asi, v Auparku, za supišné festivalové ceny.


Workshoppy

Denne na nás čakajú zaujímavé workshopíky...toto slovo už poznáte z letného kempíku... vždy od 15.00 a to výtvarný ateliér( už si niekedy premaľoval vysavač na žirafu???), transport design ( tam sa naučíme ako sa vlastne tvoria autá, lietadlá - počítače atď), odevný design s ozajstným módnym návrhárom, čarovné vecičky – podobne ako v letnom kempíku – výroba samých dobrých vecičiek, ktoré vám potom určite výborne poslúžia ako darčeky na vianoce, divadlo a výroba festivalového spravodaja - kde budú naše medvieďatká veľkí reportéri a fotiaci detektívi, ktorí budú monitorovať dianie na festivale – o tom všetkom sa potom každý bude môcť dočítať na www.sedymedved.sk , čiže ten istý princíp ako v letnom kempíku, v sekcii Festival Čarovné Dni 2007, ktorú čoskoro pre vás spustíme.


Na hlavnom pódiu denne od 15.00 do 19.00 koncerty, divadlá, tanečky, program, súťaže.... a Maťo ako pes Plúto spolu s fešandičkou Lenkou!!!!!


15.12.2007 začíname. Od rána sa budete môcť zúčastňovať perfiš workshoppov. Od 13.00 začne výtvarná súťaž, tak ako minulý rok, o najlepšie pomaľovaný elektrospotrebič, čiže práčky, vysavače, mikrovlnky, mixery:-))) , ktorá vyvrcholí o 17.00, kedy zástupca spoločnosti ENVIDOM odovzdá víťazom ceny.


Ak cítiš rytmus brácho, nesmieš si nechať ujsť tanečky v podaní našich šikovných kamošov street tanečníkov alebo žeby originál argentínske tango s ozajstnými muzikantami z Južnej Ameriky a potom skvelé saxofónové sólo v podaní Edka Kleina....

No a o 18.00 si budete môcť kuknúť zaujímavú interaktívnu módnu prehliadku, ktorú pre Vás pripravili mladí módni návrhári, dizajnéri aut a výborní tanečníci z Vysokej školy výtvarných umení a Vysokej školy múzických umení v Bratislave. Bude sa na čo pozerať, keďže sú to mega šikuliaci a pôjde o také malé ekšn divadielko.


16.12.2007 sa budú udeľovať ceny v súťaži Dental alarm 2007. POZOR !!!! Ide o 165 bomba špica cien, ktoré dostanú tí udatní šťastlivci, ktorých chrupík je biely a zdravý ako náš Kryštof a ktorí navštívili svojho stomatológa minimálne dva krát za rok !!! =)))


Každý deň na hlavnom pódiu vystúpia veľkí šikuliaci zo ZUŠ, hlavné pódium nájdete podľa giga mega Kryštofa na obrázku....a tiež lahodných zvukov hudbičiek, ktoré budú znieť celým veľkým Auparkom z dielne malých umelcov.

Tak už sa na Vás všetkých veľmi veľmi tešíííííííím

šedý medveď