Vitajte na festivale Šedého medveďa !!!!

Milé šedé medvieďatá, o čo teda ide??!
Milé šedé medvieďatá, sme tu pre Vás zas!!!! =))) Máme tu pre Vás, tretí ročník mega turbo senza špica giga supish detského festivalu Šedého medveďa, ktorý sa bude znovu konať v Auparku, áno dobre počujete v Auparku, v tom giga mega obchodnom centre kde je strecha vyššie ako žirafa a kde sme minulý rok, spolu s vami, zažili véééla perfišných okamihov !!!!!

Festival trvá od 13.12 do 17.12 2008 a ponúka všeeeeelijaké možnosti kreatívneho vyžitiaFilmový festivalček

Denne od 13.00 do 17.00 hod. špeciálne projekcie našich obľúbených rozprávok a filmíkov v Palace Cinemas no kde asi, v Auparku, za supišné ceny.


Workshoppy

Denne na nás čakajú zaujímavé workshopíky...toto slovo už poznáte z letného kempíku...vždy od 15.00 a to výtvarný ateliér, transport design ( tam sa naučíme ako sa vlastne tvoria autá, lietadlá - počítače atď), čarovné vecičky – podobne ako v letnom kempíku – výroba samých dobrých vecičiek, ktoré vám potom určite výborne poslúžia ako darčeky na vianoce, ako sa tvorí móda – tvorivý workshop s talentovaným mladým návrhárom Martin Hrčom, divadlo a výroba festivalového spravodaja - kde budú naše medvieďatká veľkí reportéri a fotiaci detektívi, ktorí budú monitorovať dianie na festivale – o tom všetkom sa potom každý bude môcť dočítať na www.sedymedved.sk , čiže ten istý princíp ako v letnom kempíku, v sekcii Festival Čarovné Dni 2008, ktorú čoskoro pre vás spustíme.


Na pódiu denne od 15.00 do 19.00 koncerty, divadlá, tanečky, program, súťaže.


13.12.2008 začíname. Od 15.00 sa budete môcť zúčastňovať perfiš workshoppov. Od 11.00 začne výtvarná súťaž, tak ako minulý rok, o najlepšie pomaľovaný elektrospotrebič, čiže práčky, vysavače, mikrovlnky atď., ktorá vyvrcholí tesne po 16.00, kedy zástupca spoločnosti ENVIDOM odovzdá víťazom ceny.


Každý deň budete mať možnosť uvidieť v akcií a podporiť decká zo ZUŠ, ktoré budú v Auparku vystupovať.

šedý medveď