Vitajte na festivale Šedého medveďa !!!!

Milé šedé medvieďatá, sme tu pre vás zas!!!! =))) Máme tu pre vás, štvrtý ročník mega turbo senza špica giga supish detského festivalu Šedého medveďa, ktorý sa bude znovu konať v Auparku, áno dobre počujete v Auparku, v tom giga mega obchodnom centre kde je strecha vyššie ako žirafa a kde sme minulý rok, spolu s vami, zažili véééla perfišných okamihov !!!!!

Festival sa uskutoční 6.12.2009 a ponúka všeeeeelijaké možnosti kreatívneho vyžitia.Filmový festivalček

Čakajú vás špeciálne projekcie obľúbených rozprávok a filmíkov v Palace Cinemas no kde asi, v Auparku, za supišné ceny.


Workshoppy

Čakajú vás zaujímavé workshopíky...toto slovo už poznáte z letného kempíku... a to výtvarný workshop, ilustrátorský workshop, čarovné vecičky – podobne ako v letnom kempíku – výroba samých dobrých vecičiek, ktoré vám potom určite výborne poslúžia ako darčeky na vianoce, Móda pre bábiky – tvorivý workshop s talentovanou mladou návrhárkou Emou Kleinovou, ktorá vám pomôže vytvoriť supiš oblečenie pre vaše bábiky a preto si ich rozhodne doneste so sebou a v neposlednom rade divadielko s Janinkou.


Na pódiu sa od 10.00 do 20.00 uskutočnia koncerty, divadlá, tančeky, program, rôzne súťaže, budú sa krstiť úžasné knížky – O basetovi ktorý nevedel mľaskať od Mirka Čárskeho, o našej supiš kamoške Ovečke a čaká vás aj čítanie z knižky Rozprávky o dievčinke Julke +CD od Bibiany Ondrejkovej . No a stretnete aj samotného Mikuláša. Budete mať tiež možnosť uvidieť v akcii a podporiť deti zo ZUŠ, ktoré budú v Auparku vystupovať.


6.12.2009 sa to perfišné dobrodružstvo začína hneď od rána. Od 10.00 sa budete môcť zúčastňovať perfiš workshoppov. Od doobedia tiež začnú vystúpenia talentovaných kamošov a kamošiek zo ZUŠ. Potom sa budú krstiť už spomínané perfišné knížky. No a od 15.00 sa začne slávnostné odovzdávanie 132 cien coolerskej Súťaže o najzdravšiu triedu s Ovečkou a vyhlásia sa aj víťazné triedy! Hneď na to si budete môcť zatancovať a zajašiť sa s Ovečkou prostredníctvom interaktívneho ovečkovského divadielka. No a potom už na vás milí moji káámoši čaká Mikuláš =)Teším sa na vás

Váš Šedý medveď