Vitajte na festivale Šedého medveďa !!!!

Milé šedé medvieďatá, o čo teda ide??!
Máme tu pre Vás, ako naše spriaznené dušičky mega turbo senza špica giga supish detský festival Šedého medveďa, ktorý sa bude konať v Auparku, áno dobre počujete v Auparku, v tom giga mega obchodnom centre kde je strecha vyššie ako žirafa !!!!!

Festival trvá od 13.12 do 17.12 2006 a ponúka všeeeeelijaké možnosti kreatívneho vyžitiaFilmový festivalček

Denne o 14.00, 16.00 a 18.00 špeciálne projekcie našich obľúbených rozprávok a filmíkov v Palace Cinemas no kde asi, v Auparku, za supišné ceny.


Workshoppy

Denne na nás čakajú zaujímavé workshopíky...toto slovo už poznáte z letného kempíku...vždy od 15.00 a to výtvarný ateliér, transport design ( tam sa naučíme ako sa vlastne tvoria autá, lietadlá - počítače atď), čarovné vecičky – podobne ako v letnom kempíku – výroba samých dobrých vecičiek, ktoré vám potom určite výborne poslúžia ako darčeky na vianoce, divadlo a výroba festivalového spravodaja - kde budú naše medvieďatká veľkí reportéri a fotiaci detektívi, ktorí budú monitorovať dianie na festivale – o tom všetkom sa potom každý bude môcť dočítať na www.sedymedved.sk , čiže ten istý princíp ako v letnom kempíku, v sekcii Festival Čarovné Dni, ktorú čoskoro pre vás spustíme.


Na hlavnom pódiu denne od 15.00 do 19.00 koncerty, divadlá, tanečky, program, súťaže.... a Maťo ako pes Plúto!!!!!


A pozor na toto !!!! Výstava šedého medveďa - našich výtvorov, premietanie filmíkov a divadiel.


No a teraz to najdôležitejšie info pre všetkých medveďov. 16.12.2006, čiže v sobotu, sa koná stretávka všetkých šedých medveďov z Letného kempu Šedého medveďa!!!!!!
Kde??

V Auparku pri hlavnom pódiu, uvidíš giga mega veľkého Kryštofa na obrázku.
O kolkej??.....od 15.00 do šak sa uvidí....=)))
No a v sobotu o 15.00 sa koná vo výtvarnom ateliéri súťaž o naozaj mega COOL ceny. Víťazi budú vyhlásení v ten istý deň.