DOMICA Teenage Chill out Sessions
pohodička vo veľkom štýle

Čawes decká.

Roky plynú, ako tohtoročná séria superstar – ani sme sa nenazdali a už aj skončila! Ja som mimochodom držal palce Jadranke, ale keď som zistil, že sa neprihlásila, zostali mi už iba oči pre plač. Ale späť ku téme. Ďalší ročník letného kempu Šedého medveďa máme spoločne za sebou a z vás sa už pomaly stávajú XXL mega hyper giga veľkí jedinci a preto tu máme pre vás niečo extra – spešl novinečku !

Pre všetky veľké tekvice sme vymysleli špeciálnu vec a to pobyt v najsam coolerskom, novučičkom plejsíku, ktorý sa volá DOMICA RESORT!

Keďže tento rok bola na základe viacerých diskusií, no hlavne zo strany majiteľov hotela a golfového areálu na Svratke, posunutá horná veková hranica smerom nadol (13 rokov max), boli sme nútení prísť s niečím novým a rovnako pohoďáckym, ako letný kemp Šedého medveďa – pre našich najstarších účastníkov.

Rozhodne sme na vás nechceli zabudnúť...keďže ste nám už za tie roky veľmi (Blava slangom – mrrteee) prirástli k srdcu. A tak vznikol nápad a koncept letného kempu – Domica Teenage Chill out Sessions =))))

Už z názvu vyplýva, že pôjde o pobyt, ktorý bude prispôsobený špeciálne našim najstarším „medvieďatkám“ =)))). V novučičkom komplexe, ktorý sa nachádza uprostred nádhernej prírody Národného parku Slovenský kras, budete mať k dispozícií tie najnovšie high tech vychytávky a netreba zabúdať ani na šmakový wellness, ktorý sa skladá zo saunového a vitálneho sveta a plno ďalších vecičiek.

Budete si môcť zahrať tenis, basketbal, handbal, minifutbal, alebo ísť na fajnový výjazd do prírody na korčuliach. Ak si budete chcieť vyskúšať súboj so zemskou príťažlivosťou, za asistencie profesionálnych jaskyniarov vám to bude umožnené – v Krásnohorskej jaskyni vyfasujete kombinézu, karbitku a mega odvaha na lanách nad dravou podzemnou riekou - aspoň zistíte kto z vás je najväčší „cliffhanger“! =). Ak sa vo vás zobudí objaviteľ okolitej krásy, stačí si už len vybrať dopravný prostriedok a dobrodružstvo sa môže začať. Milovníci zvierat si budú môcť vyskúšať jazdu na koni. Pokiaľ sa zobudíte s pocitom, že sa vám, ale absolúútne nič nechce - stačí zavrieť oči, zhlboka sa nadýchnuť a vo veľkom štýle vymakaného wellness budete môcť, spolu s vašou partičkou zabudnúť na celý svet.

Všimol som si, že ste skvelý kolektív, je vám spolu supiš a celý rok sa už tešíte keď spolu opäť budete. DOMICA Teenage Chill out Sessions je preto ideálnym riešením, s ktorým budete určite na sto péro spokojní.

Dúfam, že sa čoskoro vidíme Váš Šedý medveďčuk