Vitajte na festivale Šedého medveďa !!!!

Milé šedé medvieďatá, sme tu pre vás zas!!!! =))) Máme tu pre vás, piaty ročník mega turbo senza špica detského festivalu Šedého medveďa, ktorý sa bude znovu konať v Auparku v Bratislave, kde je strecha vyššie ako žirafa a kde sme minulý rok, spolu s vami, zažili véééla perfišných okamihov !!!!!

Festival sa uskutoční 5.12.2010 a ponúka všeeeeelijaké možnosti kreatívneho vyžitia.Filmový festivalček

Čakajú vás špeciálne projekcie obľúbených rozprávok a filmíkov v Palace Cinemas v Auparku, za výhodné ceny.


Workshoppy

Čakajú vás zaujímavé workshopíky...toto slovo už poznáte z letného kempu... a to interaktívny výtvarný workshop so Slovenskou národnou gáleriou Bratislava; zábavné objavovanie sveta vedy a vynálezov s Detským múzeom SNM; Čarovné vecičky – výroba samých dobrých vecičiek, ktoré vám potom určite výborne poslúžia ako darčeky na Vianoce; Bupiho rozprávkový svet s divadelníčkou Janinkou; Včielky s časopismi Včielka a Zornička; Virtuálny svet Playstation a TPD Euronics; Tanečný workshop Riverpark Dance School.


Detské vystúpenia

Na pódiu sa od 10.00 do 19.00 uskutočnia koncerty, divadielka, tanečné vystúpenia a program, ktorý pre vás pripravili talentované deti zo ZUŠ a umeleckých súborov. K narodeninám zagratulujeme supiš kamošom – časopisom Včielka a Zornička a čakajú vás aj rôzne interaktívne súťaže o zaujímavé ceny a vaši obľúbení moderátori =)


V nedeľu 5.12.2010 sa toto perfišné dobrodružstvo začína hneď od rána od 10tej, odkedy sa budete môcť zúčastňovať workshopov a budete môcť vidieť šikuliakov zo ZUŠ.Teším sa na vás

Váš Šedý medveď