Súťaž | Informácie

Milí medvedi, určite ste niekedy mali chuť vytvoriť niečo úžasné, krásne a veľmi farebné. Tak potom je táto súťaž venovaná Vám, všetkým veľkým, malým, menším aj najmenším VEĽKÝM MALIAROM, FOTOGRAFOM, REPORTÉROM, ROZPRÁVKÁROM, BÁSNIKOM, skrátka všetkým našim VEĽKÝM VÝMYSELNÍKOM, ktorí radi uvidia svoje výtvory v GALÉRII ŠEDÉHO MEDVEĎA.

Zúčastniť súťaže sa môže každý, kto rád kreslí, maľuje, fotografuje, píše básničky, pesničky, poviedky, skrátka práve ty, ak rád vymýšľaš, používaš farby, rád tvoríš a máš nápady od výmyslu sveta...

Kto môže súťažiť?

Ak máš 5 až 13 rokov, ak máš chuť a veľa veľa dobrých nápadov, neváhaj a pošli nám svoje obrázky, fotky, obludy, výtvory, ktoré potešia nielen naše oči.

Čo môžeš poslať do súťaže?

Všetko, čo vytvoríš vlastnou hlavou, rukami, nohami…
Obrázky
Fotky
Voľná tvorba
Básničky
Poviedky
Reportáže
Rozprávky

Čo môžeš vymyslieť?

Vymysleli sme pre teba rôzne témy, teda kategórie, v ktorých môžeš súťažiť.
Obrázky, fotky PORTRÉT
  ZVIERATKO
  MOJ KAMARÁT
  VYSNÍVANÉ PRÁZDNINY
  SLNKO
  NAJKRAJŠÍ ÚSMEV
  DOM
  RADOSŤ
  VOĽNÁ TÉMA - je to vlastne všeličo, čo ťa napadne a chcel by si to odfotiť, namaľovať. A keď budeš posielať, určite napíš, názov dielka
   
Básničky, poviedky,
rozprávky, reportáže
O ČOMKOĽVEK


Aký je postup?

Podmienky súťaže sú nasledovné. Vymysli, nakresli, namaľuj, odfoť alebo napíš a pošli svoje dielko k nám. Ak máš počítač a internet, tak pošli dielko oskenované, či napísané na adresu sedymedved@sedymedved.sk. Ak nemáš internet a počítač, pošli obrázok alebo fotku, alebo napísané dielko poštou na adresu Občianske združenie Šedý medveď, Karpatská 18, 811 05 Bratislava. V každom prípade nezabudni napísať svoje celé meno, koľko máš rokov, svoju adresu a určite napíš aj pre ktorú tému si sa rozhodol a ako si nazval svoje dielko.

Najveselšie, najfarebnejšie a najkrajšie dielka odmeníme peknými cenami. Za každé dielko, ktoré pošleš, môžeš získať body a čím viac svojich "pokladov" od teba budeme mať, tým viac bodov ti pridelíme a ak získaš najviac bodov, odmeníme ťa letným kempom Šedý medveď.